דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיווק וידאו באינטרנט

במקרים רבים שימוש בוידאו בשיווק באינטרנט אפקטיבי יותר - כשהוא נעשה בדרך הנכונה. על המסר הויזואלי להיות מוצג כלפי קהל היעד המפולח שלך ובמדיה האפקטיבית ביותר, לעיתים קרובות בחירת המיקום והמסר אינם נכונות. לפעמים עדיף להעלות וידאו ב YouTube, לעיתים לפרסם במדיה באתרי צד ג' ולעיתים להציג אותו ישירות באתר שלך.

מדיה הוידאו והמידע

המסר הרצוי וסוג המדיה משפיעים על פורמט הודיאו, גודל מסך התצוגה המיקום בדף מסויים ותנועת הגולשים שיגיעו אליו. אם אתה מעוניין לחדור עם מוצר או שירות לשוק B2B לדוגמא, ישנם מסרים וסגנונות עריכה שישרתו את המטרה הזאת בצורה האפקטיבית ביותר. הכלל 'כל המרבה הרי זה משובח' לא יעבוד כאן. החשיפה והמסר חייבים להיות משולבים כדי לפגוע בול במטרות שהגדרת.

דרכנו תוכל לקבל שירות וידאו מלא כלפי מטרות שיווקיות שונות:

שיפור יחסי המרה בדפי נחיתה
חיזוק המותג ומוניטין החברה
הגברת תחושת הביטחון באתר

מדוע לבחור בשיווק בוידאו עם דרונט

אין לנו חדרי עריכה, מצלמות, תאורנים מאפרות ובמאים. אבל יש לנו שותפים עסקיים שיודעים לעבוד מול ההנחיות שלנו. אנחנו יודעים להגדיר במדויק מה ישרת אותך בצורה האפקטיבית ביותר וברמת מחיר שכל ארגון יכול לעמוד בהם.

במקום לרוץ אחר, תסריטאי, מפיק, צלם, שחקנים וגוף טכנולוגי להתאמת פורמט הוידאו וסוג המדיה המתאימה תוכל להתמקד במה שחשוב לך באמת - המטרות העיסקיות שלך באינטרנט. מרגע סיום הגדרות המטרות, לא תצטרך לדאוג לכלום. נתוני ההקלקה והצפיה ידברו בעד עצמם, תן לנו להוביל אותך להצלחה.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.