דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תהליך בניית אתרים

רק באמצעות היערכות מראש נוכל לבצע תהליך בניית אתרים יעיל ומהיר. בניית אתרים היא תהליך עדין ומורכב, אך אם תתכוננו מראש ותעבדו עם חברת בניית אתרים מקצועית, לא תצטרכו לחכות חודשים על גבי חודשים עד שהאתר יהיה מוכן.

תוכן טוב - המפתח להצלחה

תוכן הוא הגורם המשמעותי ביותר בבניית אתר אינטרנט. תוכן טוב הוא המפתח להצלחתו של האתר. לכן, כשניגשים לחברת בניית אתרים צריך להחליט איזה מין תוכן יופיע באתר. צריך להחליט מהן מטרות האתר ומיהו קהל היעד של האתר.

ישנם סוגים שונים של אתרים: אתרים אישיים (בלוגים, אתרי תדמית), אתרי חדשות (וואלה, YNET וכו'), אתרים אינפורמטיביים (ויקיפדיה, IMDB) ואתרים עסקיים - חנויות מקוונות ואתרי קידום מכירות. אתרים מסוגים שונים מכילים תוכן בעל אופי שונה.

אחרי שנקבעו מטרות האתר והוחלט על סגנון הכתיבה, ניגשים לכתיבת התוכן עצמו שנעשית גם היא על פי צרכי האתר: בוחרים קטגוריות ועמודים שונים שלדעתנו חיוניים לאתר ומכילים את כל האינפורמציה שאנחנו רוצים להעביר.

עיצוב ממוקד מטרה

אחרי שנאספו את כל התכנים שיופיעו באתר, מתחילים לעבוד על העיצוב. גם כאן יש לשים דגש על מטרות האתר: אתרים אינפורמטיביים דורשים עיצוב מינימלי, אתרי תדמית דורשים עיצוב מרשים ומושך, ואתרי מכירות צריכים להיות מדויקים ולקלוע ללב הלקוח.

בניית קוד האתר

עכשיו יש תוכן ויש עיצוב. נותר רק דבר אחד: בניית האתר עצמו! בניית אתרים מקצועית תבנה את האתר על פי צרכיהם של הלקוח ושל המשתמשים. היא תספק ללקוח אפשרויות עריכה וניהול של האתר ותציג בפני המשתמשים פונקציות שונות לשימוש, כגון הרשמה לאתר או רכישה מקוונת של מוצרים.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.