דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בחירת חברה לבניית אתר

בעל עסק המעוניין לבנות אתר אינטרנט עלול למצוא את עצמו מתלבט רבות בין השירותים השונים שמציעה כל חברת בניית אתרים, וזאת עוד בטרם הזכרנו את אתרי החינם. כמובן שכל בעל עסק יכול לבנות את האתר בעצמו, אך הדבר דורש ידע והשקעת זמן רב. חברת בניית אתרים מציעה ללקוחות שירותים רבים ולווי צמוד לאורך כל הפרויקט, החל מהשלב הרעיוני ועד לבנייתו ועדכונו של האתר באופן דינאמי.

אז מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים חברת בניית אתרים? האינטרנט מלא בחברות שונות המציעות מגוון של שירותים, ובשלב ראשון מומלץ לחפש את החברות בעלות הניסיון הרב ביותר. החברות המובילות עשויות להיות יקרות יותר, אך הן תעשנה את העבודה בצורה מקצועית יותר, ולניסיון הרב אין תחליף.

חברת בניית אתרים מעניקה שירותי תמיכה ואחסון, בנוסף לצוות מקצועי שיעבוד אתכם, החל משלב הרעיון ועד לסיום הפרויקט. מלבד החברות הרבות, קיימים בשוק גם אנשים פרטיים רבים העוסקים בבניית אתרים באופן עצמאי, אך מומלץ להעדיף חברה על פני אדם עצמאי. בחירה בחברה תאפשר לכם הן ביטחון באיכותה של התוצאה הסופית והן שירותי תמיכה ומערכות ניהול מתוחכמות שתציע לרוב חברת בניית אתרים.

כמובן שבדומה לכל תחום, מומלץ גם כאן להיעזר בהמלצות של חברים ומכרים, לבדוק את עבודות החברה באתרים שונים ולקבוע פגישות ייעוץ עם כמה חברות לפני שחותמים. חברת בניית אתרים אינה פועלת לבדה בתהליך - היא מלווה אתכם לכל אורכו ומגדירה איתכם במשותף את עיצוב האתר, את מפת האתר ומחליטה יחד איתכם מהן האפליקציות השונות שיכלול האתר. הפגישה עם הלקוח מתבצעת לפני תחילת העבודה, והפרויקט מותאם על פי רצונותיו וצרכיו של העסק.

קיימות גם מספר נקודות נוספות שחשוב לבחון כאשר מחפשים חברת בניית אתרים. הראשונה היא נושא האחסון, ובמסגרת זו יש לבחון האם שירותי האחסון נכללים בחבילה, ואם כן - האם הם בארץ או בחו"ל, כמה שרתים יש לחברה, כמה אתרים מחזיק כל שרת של החברה ועוד.

נקודה חשובה נוספת היא שירותי התמיכה. בדקו את שעות הפעילות של התמיכה הטכנית, כיצד היא מתבצעת, והאם לאחר זמן מסוים אתם צריכים לשלם עבורה. בכל מקרה מומלץ לפנות לכמה חברות שונות, עד שתבחרו חברת בניית אתרים שמתאימה לכם, ושעונה באופן הטוב ביותר על הצרכים שלכם.

שימו לב כי על מנת להשוות ביתר דיוק בין החברות השונות, תצטרכו לפנות אליהן רק לאחר שביצעתם אפיון של האתר שלכם. יש להגדיר את מטרתו המרכזית של האתר, ולאפיין את סוג האתר שברצונכם להקים לעסק שלכם. כמובן שגם בנושא זה ניתן להתייעץ עם חברת בניית אתרים.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.