דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תכנית שיווק באינטרנט

 • חושב לשווק מוצר או שירות חדש באתר אינטרנט? מומלץ שתפעל דרך תוכנית שיווק עם יעדים ומדדים ברורים. ללא תוכנית שיווק אתה עלול למצוא את עצמך מגשש באפלה ומבזבז משאבים- אם היית צריך לנהוג בחו"ל ליעד שאינך מכיר, לא היית מבזבז את החופשה ומנסה להגיע ללא GPS או הכוונה מדוייקת. תכנית שיווק טובה תחסוך לך זמן וכסף, וחשוב יותר-תשפר את סיכויי ההצלחה שלך באופן משמעותי.

  כיצד מתחילים לתכנן שיווק באינטרנט?  תוכנית שיווק היא השלב הקריטי ביותר להצלחה שלך. אבל לפני שקופצים ללוח השרטוט כדאי לדעת בפני מה עומדים. אנחנו תמיד מתחילים עם הגדרות המטרות העיסקיות ומחקר שוק מקיף. המחקר כולל איסוף הנתונים הרלוונטיים ממגוון גדול של מקורות מידע פופלאריים וכלים מקצועיים בתשלום. המטרות העיסקיות שהגדרנו הופכות משלב זה למצפן של התהליך.

  תכנית אפקטיבית של שיווק באינטרנט


  מחקר השוק יחשוף נתונים ומשתנים שישפיעו על תכנית הפעולה ומעלים שאלות שרק מומחי שיווק מנוסים יכולים להבחין בהן מתוך הפרטים תוך הסתכלות על התמונה הגדולה והמטרות. בסיום הצגת מחקר השוק מקבלים את את ההחלטות ומתחילים בבניית תכנית שיווק לאור התקציב ויעדים.

  תכנית שיווק יעילה תענה לשאלות שבוודאי שאלת את עצמך:


   מהו 'מחיר הכניסה' לפלח שוק מסויים באפיק זה או אחר?
   באיזה אפיקי שיווק כדאי להתמקד ואיזה תקציב להפנות לכל אחד?
   כמה זמן נדרש לקבל החזר על השקעה?
   כיצד יעוצבו ממשקי המשתמש ותהליכי ההמרה באתר (מכירה, פניה, הרשמה למועדון לקוחות וכו'...)?
   כיצד יודעים אם להמשיך ולאן מתקדמים לאחר כל שלב בתהליך?
   כיצד מגדירים מטרות ומדדי הצלחה איכותיים וכמותיים?

  זירת האינטרנט משוכללת ותחרותית. אם תפעל ללא אסטרטגיה ותכנית שיווק אתה עלול לסכן את התקציב שלך באופן חובבני, במקומות שוליים ובתזמון גרוע. אם אתה מתכנן מהלך כלשהו בסכום העולה על 50,000$ - עדיף שתצטייד במורה דרך, מפה ומצפן. תן לנו להוביל אותך להצלחה, איתנו תגיע מהר יותר- ובדרך הבטוחה.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.