דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Mineral Life Products Ltd

אחת מההתלבטויות שהיו לנו לפני רכישת חבילת "Basic Box" מחב' דרונט נבעה מהעובדה שהחברה ממוקמת ופועלת באנגליה. חששנו שעקב סיבה זו אנו צפויים להתקל בקשיים בנושא ההדרכה והתמיכה "מרחוק".

לאחר רכישת החבילה נתקלנו במספר נושאים ומסכים שבהם נדרש שינוי ואנו נמצאים כעת בשלב מתקדם של התאמת האתר לצרכי החברה, בשיתוף פעולה צמוד ופורה עם קרן מנהלת הפרוייקט וקובי מהשיווק,

לפני כ - 6 שבועות התחלנו לבנות את הקטגוריות ולהזין תכנים באתר. למרות שהוצע לנו לקבל הדרכה ראשונית בטלפון החלטנו לסמוך על איכות והמשרד האחורי שלכם, הכלים המשולבים בו והמדריך למשתמש שלו ולהכנס לשלב זה ללא הדרכה. באופן טבעי נתקלנו פה ושם בנושאים שלא היו מובנים מאליהם ושלא היו מכוסים במדריך (יתכן והם מוסברים למשתמש במהלך ההדרכה הראשונית). מעבר לכך אנו מפעילים מגוון רב ביותר של כלים ואופציות שהמערכת שלכם מעמידה לרשות מנהל האתר. נתקלנו מידי פעם גם בנושאים שנראו לנו כתפעול לא נכון של המערכת. כמובן שבכל המקרים האלו נדרשנו לפנות למח' התמיכה שלכם.

אני רוצה לציין את הערכתי הרבה לתמיכה שאני מקבל מכם. כל הנושאים שהפניתי אליכם טופלו בידע וברמה מקצועית גבוהה. גם במקרים בהם לא היתה לכם תשובה מיידית, או שנדרשו להעברה למנהלת הפרוייקט, תמיד חזרתם אלי בטלפון או באימייל עם תשובה ברורה ומספקת.

מעבר לכך אני רוצה לציין את היחס שאני מקבל בפניותי הטלפוניות. כל פניה נענתה עד כה בצורה חמה וחברית. לא ניתנה לי, אף לא פעם אחת, ההרגשה שהשאלה לא לענין או מיותרת. היו מקרים בהם התקשרתי 2-3 פעמים באותו יום ובכל פעם, גם אם כל הטלפונים הגיעו לאותו איש תמיכה, ניתן לי יחס חם ותומך. טופלתי עד כה ע"י 4 אנשי תמיכה שונים, על ידך וכן ע"י ויקטור, בוריס ודנה. רמת התמיכה שקיבלתי מכולכם היתה מעל ומעבר לציפיות שלי ועל כך מגיעה לכם הרבה תודה.

במהלך הקריירה שלי עבדתי עם מספר רב של חברות ומרכזי תמיכה בארץ ובעולם ואני יכול לציין באובייקטיביות מוחלטת שהרמה והיחס של צוות התמיכה של חב' דרונט הינם מהגבוהים ביותר שנתקלתי בהם עד כה.

אני מאחל לכולכם שנה טובה ושתמשיכו לשמור על רמת השרות הגבוהה שלכם.

בברכה,

איציק שטרוסברג - Mineral Life Products Ltd

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.