דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מרעיון לאתר – בדרך למקום הראשון

כדי להוציא לאוויר העולם אתר מעניין ומקורי מחד, אך גם נדרש ורלוונטי מאידך, יש צורך בתהליך מחקר ותכנון יסודי, המבוססים על ניסיון רב. לבעל האתר העתידי נדרשים הידע והניסיון להפוך את הרעיון שלו לנקודת מכירה וירטואלית מצליחה.

בעל הרעיון זקוק לחברת בניית אתרים, אשר תלווה אותו בדרך לפיתוח ושיווק האתר: החל משלב הרעיון הראשוני ועד לליווי שוטף בכל תחומי הניהול השוטף והתקין של האתר. התהליך מונה, בדרך כלל, שישה שלבים עיקריים:

 • שלב בדיקת הישימות של האתר - הבדיקה נעשית בשלוש רמות:

  ברמה התוכנית - סריקת מאגרי התוכן של בעל האתר והמתחרים, בכדי לאמוד את התכונות הנדרשות לאתר.
  ברמה השיווקית - בדיקת הפוטנציאל השיווקי בסיוע וייעוץ שותפים אסטרטגיים ומומחים של חברת בניית האתרים.
  ברמה הכלכלית - גיבוש המלצה כלכלית ראשונית לעלות הבנייה וההשקעה הנדרשת לתפעולו.

 • שלב סקר שוק הלקוחות - זהו שלב קריטי בתהליך פיתוח האתר, כיוון שעליו מתבססות כל ההחלטות המכריעות בהמשך הדרך. בעזרת סקר השוק ניתן לאפיין את עיצוב האתר, הדינאמיות שלו והתכנים שירכיבו אותו. כך ניתן לגבש לאחריו אסטרטגיה שיווקית, שתכבוש את הגולשים ברשת. הניסיון הרב וקשריה של חברת בניית אתרים בשווקים בין לאומיים, מאפשרים קבלת תוצאה אופטימאלית - אמינה ומקורבת לשוק עד כמה שניתן.

 • אפיון ואסטרטגיה - בשלב זה בוחרים את קהל היעד המתאים ואת העמודים הנחוצים, על מנת לענות לקהל היעד הרלוונטי. לאחר מכן מחליטים על ערוצי הבנייה האפקטיביים, תוך כדי בידול האתר והדגשת ייחודו בשוק. יש ששלב זה מתבצע בשלבים, ראשית על ידי חברת בניית האתרים באופן מינורי ולאחר מכן על ידי מנהל האתר עצמו. כך או כך, אלו הן החלטות משמעותיות ביותר עבור ראייה עתידית בכל שלבי התפתחות המוצר.

 • פתרונות פיתוח ייצור ורגולציה - הניסיון המעשי של חברת בניית האתרים בתהליך פיתוח האתר, יאפשר לכם לקבל פתרונות יעילים וחסכוניים, על מנת שתוכלו לגבור על מכשולים טכניים וכלכליים בפיתוח העתידי שיידרש לאחר השקת האתר בשלבים מתקדמים יותר.

 • הקמת האתר - לאחר אישור וסיום כל השלבים הקודמים, מתחיל האתר לרקום עור וגידים והופך למציאות ברת קיימא. אתר זה, אשר עוד מעט יהיה לנציג החברה בעולם בו מיליוני בני אדם עושים שימוש יום יומי, הינו תוצר של מחשבה מאומצת ועבודת עיצוב ותכנות רבים. מעורבות הלקוח, אם כן, היא חלק חשוב מאין כמותו, שכן היא מהווה את האישור להגיע לשלב זה.

 • המשך לווי - הזמנת בניית האתר הינה רק נקודת ההתחלה. חברת בניית אתרים תמשיך ללוות אתכם גם לאחר העלאה לאויר של האתר שלכם, זאת על מנת לעזור לכם להישאר מעודכנים ורלוונטים בהתאם לצרכי השוק, המשתנים באופן תדיר.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.