דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בניית אתר לעסק

בניית אתר לעסק - קשר מהיר ללקוח

חברות ועסקים השוקלים בניית אתר לעסק, מבינים כי יצירת קשר עם הלקוחות באמצעות הדואר האלקטרוני פותחת אפיק רחב לתקשורת דו סיטרית עם הלקוח. אתרים לעסקים כוללים מנגנונים המאפשרים לארגון, כמעט ללא השקעה, לייצר מסרים מעוצבים ופרסונליים הנשלחים לגולשים לפי העדפותיהם ותחומי העניין שלהם.

באופן כזה יכול האירגון להיות גמיש מאוד בייצור המסרים ומשלוח המידע.

לא עוד הגהות, איריסים, תהליכי הדפסה, עלויות מעטפות דואר וכדומה, מערכות דיוור מתקדמות מאפשרות עיצוב וניסוח המייל ברמת מעצב - על ידי כל עובד בעל מיומנות מחשב בסיסית.

מערכת ניהול תוכן חכמה לאתרים עסקיים

מערכת ניהול התוכן של דרונט הכוללת מנגון דיוור מתקדם,אשר בניהול נכון הינו אפקטיבי ביותר לארגון, מאחר והוא מגיע לתיבות הדואר הפרטיות של הגולשים בהסכמה. זו כמובן, נקודת מפתח בפעילות דיוור - כל דיוור חייב להתבצע בהסכמה ובשקיפות מלאה אל מול הגולשים.

איסוף כתובות הדואר האלקטרוני מתבצע בעת שהות הגולש באתר או דרך נקודות מפגש מחוץ לאינטרנט (למשל תערוכות), ע"י טופס ייחודי בו מתחייב בעל האתר לא להעביר את פרטי הגולש לגורם אחר.

בניית מערכת יחסים אינטרנטיים עם הלקוחות הינה תהליך מורכב ועדין המבוסס על מציאת האיזון בין העברת מידע שימושי וכללי לבין הפיתוי להשתמש בכל מסר למכירה או הפעלה.

אתרים לעסקים מודרנים מבית דרונט נהנים מכלים שפותחו על סמך נסיון ומשוב מאלפי לקוחות.

אתר תדמית - העמקה ומיצוי של קשרי לקוחות

בניית אתר תדמית המתמיד ביצירת דיוור בעל תוכן ענייני לגולשים, יכול להשתמש בתכנים אלו על מנת לשלב פרסום הממוקד לצרכיהם ולתחומי העניין של הלקוחות ולהמשיך את מעגל היחסים המוביל לאיסוף המידע וניתוחו לטובת מטרות החברה.

משנוצרה מערכת יחסים עם הלקוחות, החברה יכולה להעמיק את הקשר,לפנות אליהם בשאלות בדואר, לערוך סקרים, לזמנם לאירועים וכנסים ללקוחות, לבדוק את ההיענות שלהם לנושאים שונים, ולקבל את תלונותיהם האמיתיות והכנות אודות המוצר ואו השירות של החברה.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.